خانه

Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., نمایه شرکت

نمایه شرکت
Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd. با مسئولیت محدود در توسعه ، تولید و فروش حرفه ای است ، به طور عمده برای Gepon onu ، gpon ont ، olt ، sfp فرستنده ، مبدل رسانه ، کابل فیبر نوری ، بند ناف فیبر نوری ، اسپلیتر plc ، cwdm / dwdm و غیره.
ما در شنژن با دسترسی آسان به حمل و نقل واقع شده ایم. اختصاصی به کنترل کیفیت دقیق و خدمات به مشتریان متفکر ، کارکنان با تجربه ما همیشه در دسترس هستند تا در مورد نیازهای شما صحبت کنند و رضایت کامل مشتری را تضمین کنند.
محصولات ما در کشورها و مناطقی همچون برزیل ، روسیه ، اوکراین ، هند ، آسیای جنوبی ، آمریکای جنوبی ، آفریقا و اروپای شرقی و غیره نیز به مشتریان صادر می شود. ما همچنین از سفارشات نصب شده و ODM استقبال می کنیم. در فروشگاه ما یا در جستجوی کمک مهندسی برای درخواست خود ، می توانید در مورد نیازهای منابع خود با مرکز خدمات مشتری ما صحبت کنید. امیدوارم که بتوانیم بهترین محصولات و خدمات را به شما ارائه دهیم!
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

2011 شرکت را راه اندازی کنید و کلیه امکانات را برای تولید انبوه آماده کنید

2012 روی مبدل رسانه ای ، سیم بندر و گسترش گیرنده های SFP متمرکز شوید

2013 به توسعه بند ناف ، مبدل رسانه ای و فرستنده های SF و غیره ، محصولات برای گسترش بازار ادامه دهید. گردش مالی نسبت به سال 2012 دو برابر شده است.

2014 توسعه plc splitter ، ftb coupler

2015 در حال توسعه ، اپن اونو ، گیرنده های olt و 100G.

2016 توسعه gpon onu ، olt 100G فرستنده CFP2 ER4 ، QSFP28 SR4 ، LR4 ، CFP4 ER4.That ما را تبدیل به فروشنده اصلی در مرکز داده ، بازار شبکه ستون فقرات می کند.

Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd.,
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

دیگر

مارک های : فیبر

تعداد کارمندان : 100~120

فروش سالانه : 2000000-50000000

سال تاسیس : 2011

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., گواهینامه ها چین Shenzhen Fibery Photoelectron Technology Ltd., گواهینامه ها